یوسف آباد (تهران، میدان سلماس، ضلع شرقی میدان، پلاک 21، واحد 1 کلینیک پوست و مو رازی)

هزینه تزریق ژل: همه چیز در مورد هزینه تزریق ژل در تهران

هزینه تزریق ژل

تزریق ژل در سال‌های اخیر از بین جراحی‌های زیبایی مختلف، بسیار محبوب شده است. این روش، به دلیل کاربردهای ساده، عوارض جانبی نادر، قابلیت بازگردانی و نیاز کمتر به استراحت، بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

اما یکی از عوامل کلیدی در انتخاب تزریق ژل برای افراد، هزینه آن است. برای تخمین هزینه تزریق ژل، باید به عوامل مختلفی توجه کرد. ما قصد داریم این عوامل را بررسی کنیم و به سؤال‌هایی که ممکن است درباره تزریق ژل داشته باشید، پاسخ دهیم.

عوامل تأثیرگذار بر قیمت تزریق ژل

عوامل تأثیرگذار بر قیمت تزریق ژل

تعیین قیمت دقیق تزریق ژل بدون معاینه و کسب اطلاعات لازم ممکن نیست. اما دلیل این امر چیست؟ دلیل آن عوامل متعددی هستند که در تعیین هزینه‌ی تزریق ژل مؤثرند. اجازه دهید به هریک از این عوامل و دلیل اهمیت آن‌ها نگاهی بیاندازیم.

برند ژل

ژل‌ها برندهای مختلفی دارند و در حالیکه همه‌ی ژل‌های مورد تایید FDA ایمن هستند و نتایج خوبی به همراه دارند، اما برخی از آن‌ها باکیفیت‌تر بوده و البته به همین دلیل گران‌تر هم هستند. قبل از انتخاب برند ژل با پزشک خود مشورت کنید تا برندی را انتخاب کنید که با نیازهای شما سازگار باشد.

محصول انتخابی

در حالی که برند انتخابی شما تأثیر چشمگیری در هزینه‌ی تزریق ژل خواهد داشت، اما همه‌ی محصولاتی که برای یک تولید کننده هستند قیمت مشابهی ندارند. ترکیبات اضافی مانند لیدوکائین (که در بسیاری از محصولات وجود دارد)، باعث گران‌تر شدن محصول می‌شود. همچنین زمانی که ژل برای ناحیه‌ و کارکرد خاصی طراحی شده باشد نیز گران‌تر خواهد بود.

حجم فیلر مورد نیاز

از میان تمام عواملی که در هزینه‌ی تزریق ژل مؤثر هستند، این مورد مهم‌ترین نقش را دارد. دلیل این امر این است که حجم ژل مورد نیاز برای شما، نشان‌دهنده‌ی این است که چند واحد (سرنگ) باید استفاده شود تا نتایج مطلوب حاصل شود و این مورد می‌تواند باعث افزایش هزینه شود.

پزشک متخصص

این مورد یکی از عوامل اصلی در تعیین قیمت است. طبیعی است که پزشک متخصص و مجرب و مشهور گران‌تر از پزشک عادی خواهد بود. با این حال این تغییر قیمت قابل قبول است، چون پزشک شما قرار است با این پروسه ظاهر جدیدی به شما ببخشد، پس این انتخاب مهم است.

کلینیک انتخابی

کلینیک یا بیمارستانی که برای این کار انتخاب می‌کنید تجهیزات و امکانات مختلفی نسبت به سایرین دارد. هرچه کلینیک تجهیزات پیشرفته‌ی بیشتری برای راحتی بیشتر شما داشته باشد، هزینه‌ی بیشتری خواهد گرفت.

تعداد جلسات مورد نیاز

نیازی به گفتن نیست که هرچه نیاز به تکرار درمان بیشتر باشد، هزینه‌ی بیشتری نیز خواهید پرداخت. علاوه بر اینکه این درمان یک روشی موقتی است و برای حفظ نتیجه باید آن را تکرار کنید، ممکن است پزشک از نتیجه‌ی کار راضی نبوده و جلسات دیگری برای مراجعه لازم باشد که باعث افزایش هزینه خواهد شد.

محل تزریق

می‌خواهید ژل به کجا تزریق شود؟ این مورد هم ممکن است روی هزینه تأثیر بگذارد، چون تا حدودی زیر مجموعه‌ی این مورد که حجم فیلر مورد نیاز چقدر خواهد بود (و اهمیت آن توضیح داده شد) و سختی تزریق برای پزشک چقدر خواهد بود است.

موقعیت مکانی شما

بسته به محل زندگی شما، هزینه‌ها نسبت به شهر یا کشوری که دوستتان در آن زندگی می‌کند متفاوت خواهد بود. برخی از شهرها کلاً گران‌تر هستند و هزینه‌ی تزریق ژل در آن‌ها نیز مستثنی نیست.

هزینه‌ی تزریق ژل در تهران

هزینه‌ی تزریق ژل در تهران

تهران، و به طور کلی ایران، با عمل‌های زیبایی آشنایی زیادی دارند. به خاطر سابقه و بازار گسترده‌ی این درمان‌ها، قیمت‌های کلینیک‌ها رقابتی است. پس مهم‌ترین نکته باید کیفیت کلینیکی که انتخاب می‌کنید باشد. چون ممکن است قیمت‌ها تفاوت زیادی نداشته باشد.

هزینه‌ی تزریق ژل در کلینیک رازی

هزینه‌ی تزریق ژل در کلینیک رازی

در کلینیک رازی به کار خود می‌بالیم. بهترین تیم تخصصی و تکنولوژی‌های به‌ روز در اختیار ماست و با کمک آن‌ها تجربه‌ای خوشایند را برای مراجعین خود رقم می‌زنیم. همانطور که اشاره شد عوامل متعددی وجود دارند که باید قبل از تعیین هزینه‌ی تزریق ژل آن‌ها را مدنظر قرار دهیم.

برای بررسی، مشاوره و اطلاع از هزینه‌ی تزریق ژل برای شما با ما در کلینیک رازی تماس بگیرید.

نتیجه‌ گیری

نتیجه‌گیری هزینه تزریق ژل

تزریق فیلر راهی مؤثر و فوری برای جوانسازی است، اما روشی موقتی می‌باشد. به خاطر عوارض جانبی کم، درمانی ایمن در نظر گرفته می‌شود. در حالیکه برای مثال کمی گران‌تر از بوتاکس است، اما تزریق ژل اصلاً درمان گرانی نیست. عوامل متعددی وجود دارند که روی هزینه‌ی درمان شما تأثیر خواهند گذاشت؛ بنابراین برای تعیین هزینه‌ی دقیق درمان خود، با پزشک مشورت کنید.

سؤالات متداول

آیا قیمت تزریق ژل لب با تزریق ژل گونه متفاوت است؟

بله، قیمت تزریق ژل لب و گونه بسته به نوع فیلر و حجم فیلر تزریق شده متفاوت خواهد بود.

چرا هزینه‌ی تزریق فیلر در مطب پزشکان با تجربه بیشتر است؟

هرچه تجربه پزشک در تزریق ژل و فیلر بیشتر باشد، نتیجه آن بهتر و احتمال بروز عوارض جانبی کمتر خواهد بود. به همین دلیل تزریق ژل توسط پزشکان با سابقه معمولاً هزینه‌ی بیشتری خواهد داشت.

ماندگاری فیلر چقدر است؟

درمان‌های موقتی برای مشکل شما وجود دارد و ماندگاری آن‌ها حدود 6 ماه الی 1 سال خواهد بود.

آیا تزریق ژل درد دارد؟

خیر. خود روند تزریق دردناک نیست و برای راحت‌تر شدن آن از بی‌حسی استفاده خواهد شد.

بعد از تزریق ژل چه اقداماتی باید انجام دهم؟

اکثر افراد بلافاصله بعد از خارج شدن از مطب می‌توانند به سر کار خود بازگردند. به منظور کاهش تورم و قرمزی تزریق، ممکن است متخصص پوست شما توصیه کند که قبل از ترک کلینیک حدود 15 تا 20 دقیقه روی ناحیه یخ قرار دهید.

آیا استراحت نیاز دارد؟

این مورد در تزریق فیلر متفاوت است. اکثر فیلرها نیازی به استراحت ندارند. حتماً از متخصص پوست خود سؤال کنید که آیا استراحت لازم است یا خیر.

مشاوره رایگان