کاشت ابرو با موی طبیعی: روش وهزینه

kashtabroo

ابروهای پرپشت، نوک تیز و خوش ترکیب  کمتر مورد توجه قرار می گیرند، با این حال داشتن ابروهای کم پشت یا نداشتن موی ابرو باعث می‌شود که توجه  افراد به طور ناخواسته به چهره طرف جلب شود. رفته رفته به محبوبیت کاشت موی ابرو افزوده می‌شود، زیرا مردان و زنان به دنبال راه هایی می‌گردند تا موی این ناحیه از بدن خود را به صورت دائمی ترمیم یا تثبیت کند. با افزایش محبوبیت داشتن ابروهای پرپشت تر، شاهد افزایش قابل توجه بیمارانی هستیم که نتایجی دائمی و طبیعی را می‌خواهند، چیزی که در بسیاری از جراحی‌های کاشت موی ابرو بدست می‌آید. مهم است که تصمیم خود را براساس نظرات پزشک یا جراح متخصص در کاشت ابرو طبیعی جویا باشید، زیرا تجربه و تبحر رمز یک کاشت موی موفقیت آمیز است .

اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که روش‌های مختلفی را برای داشتن ابروهای پرپشت امتحان کرده و به نتیجه نرسیده‌اید، می‌توانید روش دائمی کاشت ابرو را امتحان کرده و برای همیشه این مشکل را برطرف کنید. متخصصین کلینیک زیبایی رازی در طول جلسه مشاوره علت و عوامل ریزش ابرو را بررسی کرده و سپس بهترین روش کاشت را برای شما پیشنهاد می‌دهند. این روش نتایج رضایت بخشی را  تا کنون کسب کرده و عوارض بسیار ناچیزی دارد. در صورتی که به انجام کاشت دائمی ابرو علاقه‌مند بوده و می‌خواهید بدانید که متقاضی مناسبی برای انجام این کار هستید، می‌توانید با ما در کلینیک با شماره‌های ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ – ۰۲۱۸۸۳۳۳۲۵۹ تماس حاصل نمایید. همکاران ما آماده ارائه خدمات مشاوره یا رزرو نوبت برای شما هستند.

kashtabroo3

متقاضی مناسب کاشت ابرو


قابل توجه‌ترین نمونه‌های ترمیم مو اغلب در بین افرادی صورت می‌گیرد که بدون ابرو یا با ابروی کم پشت به دنیا آمده‌اند یا به دلیل عوامل ژنتیکی، بیماری یا دلایل دیگر ابروهای کم پشتی دارند یا ابروهای آنها دچار طاسی ناحیه ای شده است. ترمیم مویی که کاشت بیش از ۲۰۰ موی ابرو را شامل می‌شود، یک خط ابروی خوش فرم را ایجاد می‌کند، که کاملا طبیعی به نظر می‌رسد، زیرا برای ترمیم آن از موی خود فرد استفاده می‌شود.

ترمیم ابرو شیوه‌ای فوق‌العاده برای جایگزینی ابرو یا ترمیم نواحی کوچکی  از ابرو  است که به دلیل زیرابرو برداشتن نامناسب، جای زخم یا عوامل ژنتیکی دچار ریزش مو شده‌اند. ترمیم مو به این شکل است که مقدار کمی از موی بالای ناحیه گوش در ناحیه ابرو کاشت می‌شود. با تقبل هزینه کاشت ابرو ، کاشت ابروی طبیعی توسط یک متخصص مجرب صورت میگیرد و بین ۲۲ تا ۳۳ ساعت طول می‌کشد.

ترمیم مو یک روش هنرمندانه است. در این روش یک ابرو به صورت مجزا براساس نوع صورت، ویژگی‌های چهره ونتایجی که شخصا خواهان آن هستید، طراحی می‌شود. یک پزشک باتجربه نوع قوس، ضخامت مناسب مو، فاصله بین ابروها و طول ابرو را در نظر می‌گیرد.

روش و مراحل


kashtabroo4

در طول جراحی  کاشت موی ابرو FUE،  ابتدا ناحیه اهداکننده  آماده می‌ شود. عموما، برای مراحل کاشت ابرو، ناحیه اهداکننده دقیقا پشت گوش‌ها است. مو  با  دقت و احتیاط از ناحیه اهدا کننده برداشت می‌شود. در هر بار یک فولیکول برداشت می‌شود و سپس به ناحیه کاشت منتقل می‌شود. این کار تحت بی‌هوشی موضعی صورت می‌گیرد.

جراحی کاشت موی ابرو شامل برداشت فولیکول‌های مو از یک ناحیه اهدا کننده و کاشت و پیوند زدن آنها در ناحیه گیرنده ابرو در طرح‌های انتخاب شده توسط بیمار است. این کار تحت بی‌هوشی موضعی صورت می‌گیرد و موها دقیقا شبیه شیوه رشد موی ابرو، کاشت می‌شوند تا ابرو ظاهری کاملا طبیعی پیدا کند ( این کار با یک موی مجزا در هر زمان و در زاویه مناسب صورت می‌گیرد).

در طول جراحی، هر فولیکول مو با استفاده از سوزن پیوند کاشت می‌شود تا تضمین کند که میکروگرافت‌های بدست آمده از ناحیه اهدا شده به خوبی در ناحیه ابروی شما ثابت می‌مانند. علاوه براین، در هنگام برداشت موی کاشت از ناحیه اهدا کننده، موها باید به واحدهای فولیکوی مجزا تقسیم شوند و هر نوع روپوست، چربی یا پوست اضافی باید جدا شود.

وقتی مرحله درمان شما به پایان رسید، موی کاشت شده به صورت طبیعی رشد می‌کند و هنوز می‌توانید زیرابرو بردارید، به ابرو شکل دهید یا  آن را کوتاه کنید، زیرا این ابروهای کاشت شده دقیقا همانند ابروهای طبیعی کاشت نشده هستند.  کندن، براق کردن یا بندکشی موهای ابروی پیوندی تاثیری بر فولیکول ندارند و این به این معناست که موهای ابرو دوباره رشد می کنند و مشکلی پیش نمی آید. کاشت واحد فولیکولی یکی از رایج ترین روش‌های مورد استفاده است. با این حال، جراحان کاشت ابرو از روش‌های مختلفی استفاده می‌کنند.

از آنجایی که موی ابروی کاشته شده از سر گرفته می‌شود، انتظار می‌رود که ابروهای شما سریع‌تر رشد کنند. با این حال، باید بیشتر از قبل آنها را مرتب کنید.

در یک روش، پس از تقبل هزینه کاشت ابروی طبیعی، موهای اهداکننده همانند روش کاشت موی معمولی، از پشت سر گرفته می‌شوند توصیه‌های قبل از درمان مثل توصیه‌های قبل از کاشت مو می‌باشد. در صورتی که نمی‌توان از سر مو برداشت کرد، می‌توان از نواحی دیگر بدن نیز مو برداشت کرد.

نحوه رشد موی روی سر یا موی ابرو تفاوت دارد. ابروها موهایی دارند که در مقایسه با واحدهای فولیکولی که شامل ۱ تا ۴ تار مو می‌شوندT به عنوان دسته‌های  مجزا رشد می‌کنند، بنابراین مویی که از ناحیه اهداکننده برداشت می‌شود، باید با استفاده از یک میکروسکوپ قدرتمند به گرافت‌های موی مجزا تقسیم شود.

هر کدام از میکروگرافت‌ها در نواحی گیرنده‌ای که توسط جراح آماده شده، قرار داده می‌شوند. از آنجایی که ابروها در زاویه تندتری نسبت به سطح پوست  رشد می‌کنند، این فرآیند مستلزم مهارت و تجربه زیادی است. جراح باید بتواند انحنای طبیعی مو را تعیین کند تا از  منحنی ابروها تبعیت کنند. ابروها همچنین باید به شکلی سازماندهی شوند که مخصوصا در ناحیه میانی به شکل ضربدری رشد کنند تا ظاهر طبیعی یک ابرو تقلید شود.

پس از درمان


پس از کاشت موی ابرو، کمی خونریزی  ایجاد می‌شود و شاهد دلمه بستن زخم خواهید بود. ناحیه ابرو کمی ورم می‌کند، اما در عرض چند روز این عوارض کاهش پیدا می‌کند. همچنین کمی احساس خارش به شما دست می‌دهد. مواظب باشید که ناحیه کاشت مو را نخارانید تا به طور کامل خوب شوند. در صورتی که پس از زمان توصیه شده، برخی از علائم هنوز وجود داشته باشند، به جراح خود مراجعه کنید.

برخلاف شیوه‌های برداشت نواری FUT، که در آنها  یک جای زخم شدیدا نمایان ( که مخصوصا وقتی موی ابروکوتاه است، نمایان می‌شود) در ناحیه اهداکننده باقی می‌ماند و به مراقبت‌های پس از عمل نیاز دارد، روش کاشت موی FUE به مراقبت پس از عمل و زمان بهبودی کمی نیاز دارد و همچنین جای زخم جزئی باقی می‌گذارد. تا چند هفته پس از درمان باید از ورزش ومخصوصا عرق کردن پرهیز کنید، زیرا ورزش نکردن به کاهش خطر عفونت قابل توجه کمک می‌کند. در این کلینیک به شما دستورالعمل‌های کامل مراقبت‌های پس از عمل ارائه می‌شود و در صورتی که سوالی داشتند، کلینیک پاسخگوی شماست.

عوارض


کاشت موی ابرو یک کاشت موی کوچک است. از این رو، عوارض جانبی کمی دارد. تزریق ماده بی‌هوشی تا اندازه ای دردآور است، زیرا ناحیه دور چشم بسیار حساس است. با این حال، پس از بی‌هوشی هیچ دردی احساس نمی‌کنید. ورم دور چشم نیز نسبتا رایج است. ورم به سرعت، از بین می‌رود.

پس از جراجی اولیه کاشت مو، ناحیه شاید کبود شود، ورم کند یا ملتهب شود، اما این جراحی عوارض دیگری دارد. ناحیه کاشت دچار خارش می‌شود که تنها یک یا دو روز طول می‌کشد، در صورتی که ناحیه ابرو بیش از این زمان خارش داشت، شاید به دلیل عفونت است که باید سریعا درمان شود. خارش را می‌توان با پماد برطرف کرد. پماد باید در طول روز و شب بر روی ناحیه کاشت مالیده شود تا از خراش تصادفی جلوگیری کند.

 نتایج


kashtabroo5

نتایح کاشت ابرو دائمی هستند و خیلی سریع به تفاوت ایجاد شده پی خواهید برد. عموما در یک کاشت موی FUE، نتایج کامل در عرض ۱۲ ماه بدست می‌آیند. برای کاشت موی ابرو، نتایج کامل در زمان کمتری بدست می‌آید، اما هنوز چندین ماه طول می کشد.

مو در سه مرحله رشد می کند، پس اگر پس از کاشت مو شاهد ریزش مو بودید نگران نباشید، این امر طبیعی است. رشد مو در افراد مختلف است و با تداوم رشد موی کاشت شده، همانند ناحیه اهدا کننده اولیه، باید موها را مرتب کنید تا ظاهری مناسب داشته باشید. جهت مشاوره تخصصی و اطلاع از قیمت کاشت ابرو به کلینیک مراجعه نمایید.

0 پرسش

سؤال خود را درمورد موضوع این مقاله میتوانید از طریق فرم زیر پرسیده و پاسخ بگیرید

میخواهید به بحث بپیوندید؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *