یوسف آباد (تهران، میدان سلماس، ضلع شرقی میدان، پلاک 21، واحد 1 کلینیک پوست و مو رازی)

لوگو کلینیک رازی

دستگاه rf برای لاغری موضعی، عوارض و هزینه

Capture

آیا متوجه شده‌اید که سلولیت موجود در ران‌ها، برآمدگی‌های غیر جذاب در شکم و برآمدگی‌های ناخوشایند پهلوهایتان به طور مداوم در حال رشد و بزرگتر شدن هستند؟ متاسفانه، تجمع سلولیت و ذخایر سرسخت چربی با افزایش سن و کاهش سوخت و ساز بدن افزایش می‌یابد، و پس از آن سلولیت و چربی در برابر شیوه زندگی مثبت مانند رژیم غذایی سالم و ورزش منظم مقاومت بسیار زیادی نشان می‌دهند. خوشبختانه، قدرت باور نکردنی انرژی امکان دستیابی مجدد به بدنی خوش‌تراش را بدون انجام عمل‌های جراحی خطرناک و تهاجمی فراهم می‌کند. لاغری بدن با رادیوفرکانسی (آر اف) گرما را به عمق بافت‌های چربی ارسال می‌کند و به معنای واقعی کلمه چربی را آب کرده و پوست را سفت می‌کند و شکلی لاغر و تراشیده‌تر به بدن می‌دهد.

در دنیایی که همه برای داشتن ظاهری خوش‌تراش و لاغر وسواس دارند، افزایش وزن حتی در حد چند کیلوگرم برای بسیاری از افراد دلهره‌آور است. شما همه روش‌ها از جمله رژیم غذایی، ورزش را امتحان کرده‌اید، اما چربی‌های بدن در نهایت به حدی می‌رسند که حتی یک سانتی‌متر هم تغییر پیدا نمی‌کنند. چه دچار ذخایر چربی در شکم و پهلوهای خود هستید و چه به دنبال خوش‌فرم کردن بدن خود می‌باشید، آر اف روش مناسبی برای کمک به شما خواهد بود.

این روش برای بسیاری از بیماران نتایج مثبت و موفقیت‌آمیزی داشته است. متخصصین کلینیک زیبایی رازی قبل از درمان در مورد برخی از نگرانی‌های بیماران صحبت می‌کنند تا در مورد درمان و آنچه که می‌توان در طول درمان و بعد از آن انتظار داشت به طور کامل توضیح داده شود.

متخصصین ما در کلینیک بهترین روش‌های لاغری بدن را بر اساس نیاز شما پیشنهاد می‌دهند. این روش‌ها با استفاده از پیشرفته‌ترین دستگاه‌های روز دنیا تاثیر چشمگیری در رفع چاقی موضعی دارد. شما می‌توانید برای رزرو نوبت یا در صورت نیاز به دریافت مشاوره با شماره‌های۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ – ۰۲۱۸۸۳۳۳۲۵۹ تماس حاصل فرمایید.

rf2

آر اف لاغری چیست؟


هیچ شکی وجود ندارد که این درمان جلوتر از زمان است. انرژی بی‌خطر آر اف که از لحاظ علمی ثابت شده است، پوست و سلول‌های چربی زیر آن را گرم می‌کند. این امر به افزایش فعالیت متابولیک سلول‌های چربی کمک کرده و باعث منقبض شدن آنها می‌گردد. در عین حال کلاژن تحریک و تقویت می‌شود و به سفت شدن و بهبود خاصیت ارتجاعی پوست کمک می‌کند.

گرمای مورد استفاده با خصوصیات منحصر به فرد خنک کننده کنترل می‌شود، بنابراین هیچ نگرانی در مورد داغ شدن بیش از اندازه وجود ندارد. از آنجایی که گرما حسی شبیه به تابش خورشید در یک روز گرم را ایجاد می‌کند، بسیاری از افراد این درمان را بسیار آرام‌بخش عنوان می‌کنند. برای مشاهده نتایج به بیش از یک جلسه درمان نیاز دارید، بنابراین ما یک دوره شامل ۶ جلسه درمانی منظم را توصیه می‌کنیم، اما شرایط هر شخصی متفاوت بوده و از این رو در این خصوص در حین مشاوره صحبت خواهیم کرد.

متقاضیان درمان


rf4

بیمارانی که روی نواحی خاصی از چربی‌های ناخواسته تمرکز دارند بهترین گزینه برای درمان‌ می‌باشند. دستگاه آر اف برای افرادی که می‌خواهند از روش‌های جراحی مانند لیپوساکشن و ابدومینوپلاستی برای کاهش چربی اجتناب کنند، مناسب است. بسیاری از بیماران این درمان را یک جایگزین عالی می‌دانند. بیمارانی که چاق هستند نباید انتظار مشاهده نتایج قابل ملاحظه‌ای را داشته باشند. برای افرادی که به طور خاص می‌خواهند چربی‌ها را در نواحی خاصی مانند شکم، کمر و ران‌ها کاهش دهند، این روش بسیار مناسب است.

درمان‌های آر اف برای تمام افراد سالم که قصد کنترل اندام خود و بهبود نواحی مشکل‌دار را در زمانی که رژیم غذایی و ورزش موفقیت‌آمیز نبوده، بدون خطر است. این روش برای افرادی که بدون هزینه و دوره‌ی بهبود عمل جراحی قصد بهبود زیبایی خود را دارند گزینه‌ای مطلوب است. آر اف لاغری برای بیمارانی که ایمپلنت‌های فلزی در بدن خود دارند، زنان باردار و شیرده یا افرادی که دارای شرایط پزشکی دیگری هستند، مناسب نمی‌باشد. سابقه کامل پزشکی خود را به پزشک ارائه بدهید تا از بی‌خطر بودن آر اف برای خود مطمئن شوید.

مشاوره


در طول مشاوره با یکی از متخصصین زیبائی مجرب ما، پزشک بیشتر در مورد دغدغه‌ها و اهداف شما اطلاعات کسب می‌کند و روند درمان را با جزییات توضیح خواهد داد. وی سابقه پزشکی شما را بررسی کرده و به منظور تهیه یک برنامه درمانی مناسب نواحی از بدن که قصد درمان دارید را معاینه می‌کند. این یک فرصت خوب برای مطرح کردن سوالاتتان است، ما صادقانه و صریح پاسخگوی شما خواهیم بود.

روش درمان


rf5

هیدراتاسیون (آب رسانی) یک بخش ضروری از این درمان است و از شما خواسته خواهد شد که در روز درمان و روزهای قبل و بعد از درمان آب بنوشید. این امر به درناژ لنفاوی کمک می‌کند و نتایج را بهبود می‌بخشد. در اولین جلسه، برای ثبت در سوابق و کمک به پیگیری پیشرفت درمان، تصاویری از نواحی تحت درمان گرفته می‌شود.

در حین درمان، یک پد یکبار مصرف روی کمر یا باسن گذاشته می‌شود. این پد به دستگاه متصل می‌شود تا امکان ارسال انرژی بطور موثر به بافت مورد نظر فراهم شود. سپس درمان شروع می‌شود. هر جلسه بسته به ناحیه تحت درمان حدود ۳۰ تا ۴۵ دقیقه طول می‌کشد. درمان RF نسبتاً سریع است، اما جهت دستیابی به نتایج قابل مشاهده نیاز به حدود ۴ تا ۶ جلسه خواهد بود. زمان توصیه شده بین هر جلسه درمان یک هفته است. بیماران تا یک ماه پس از آخرین درمان متوجه بهبود مداوم در نواحی تحت درمان خواهند بود.

بهبودی


این روش دردناک نیست و بیماران بلافاصله پس از درمان می‌توانند به فعالیت‌های عادی خود بازگردند. درمان غیر تهاجمی بوده و دستگاه مورد استفاده برای اعمال گرما به سلول‌های چربی در طول عمل تماسی با بدن ندارد. بیماران راحت هستند و می‌توانند انتظار احساس گرم شدن را در طول درمان داشته باشند که ممکن است شبیه به احساس گرمای ناشی از پد گرمایشی باشد.

نتایج


rf6

پس از انجام این روش و اتمام جلسات درمان بیماران می‌توانند نتایج دائمی را مشاهده کنند.دستگاه RF سلول‎های چربی ناخواسته را از بین می‌برد و پس از خارج شدن از بدن مجدداً باز نمی‌گردند. نتایج مورد انتظار خوش‌فرم شدن بدن در نواحی شکم،‌ کمر و ران‌ها چند هفته بعد قابل مشاهده خواهند بود. اما تا زمانی که از یک رژیم غذایی و شیوه زندگی سالم پیروی کنید، نتایج ماندگار می‌باشند.

تفاوت بین آر اف و کرایولیپولیز


یکی از تفاوت‌های آشکار بین این دو روش این است که در دستگاه آر اف از گرما برای از بین بردن سلول‌های چربی استفاده می‌شود و کرایولیپولیز برای از بین بردن سلول‌های چربی آنها را منجمد می‌کند. هر دو روش غیر تهاجمی بوده و در کاهش چربی بسیار موثر هستند، در حالی که در یکی از گرما و در دیگری از سرما استفاده می‌شود. آر اف ممکن است با توجه به میزان ناحیه قابل درمان در هر جلسه نسبت به کرایولیپولیز اندکی برتری داشته باشد. آر اف می‌تواند ناحیه بسیار بزرگتری را در یک زمان درمان کند اما نیاز به تعداد جلسات بیشتری دارد. کرایولیپولیز شامل انتخاب نواحی کوچک و درمان این نواحی یک بار در هر جلسه است اما معمولاً تنها یک یا دو جلسه درمان ضروری می‌باشد.

عوارض جانبی


بیماران ممکن است پس از درمان سوزش موقتی را احساس کنند. هر چند می‌توانید برنامه روزانه خود را بلافاصله از سر بگیرید. مقداری قرمزی خفیف و حساسیت به لمس انتظار می‌رود. این اثرات تنها یک ساعت پس از درمان ماندگار هستند. قرمزی ممکن است تا یک روز پس از درمان باقی بماند، اما در نهایت از بین می‌رود.

هزینه


هزینه درمان می‌تواند بسته به ناحیه مورد نظر جهت خوش فرم کردن و کاهش چربی متفاوت باشد. علاوه بر این، میزان زمان مورد نیاز در هر جلسه نیز در تعیین هزینه حائز اهمیت است.

آخرین مقالات

مشاوره رایگان