no diet 001

بی فایده ترین رژیم های لاغری را بشناسید(19 بهمن 95)

برنامه های غذایی که در ادامه معرفی می کنیم نه تنها مضحک هستند بلکه بی تاثیر و حتی خطرناک می باشند.

olive-oil

روغن پوميس زيتون خوراکی نیست ، مراقب باشید (26 دی 95)

کلیه روغن های تفاله زیتون (پومیس)موجود در بازار قاچاق و غیر مجاز هستند و توصیه ما به مردم این است که این روغن های زیتون را خریداری نکنند.

بهترین میوه ها برای زنان باردار

بهترین میوه ها برای زنان باردار (20 دی 95)

برنامه غذایی شما طی دوران بارداری از اهمیت بالایی برخوردار است و از جمله مهم‌ترین بخش‌های این برنامه غذایی میوه و سبزیجات می‌باشند. در اینجا با میوه‌های مناسب بارداری آشنا می‌شوید.

هشدار به مادران سيگاری

هشدار به مادران سیگاری ، نوزادتان مشکل کلیوی پیدا خواهد کرد (7 دی 95)

نتایج بررسی‌ها نشان داده است کودکانی که از مادران سیگاری متولد شده‌اند، در مقایسه با کودکانی که از مادران غیرسیگاری متولد شده‌اند، بیشتر با مشکلات کلیوی روبرو هستند.

orang-anti-canser

مرکبات دشمن چاقی و سکته مغزی(25 آذر 95)

پرتقال و لیموترش بیشترین تأثیر را در پیشگیری از چاقی مفرط دارد. در ادامه به تأثیر این میوه ها و هم خانواده هایشان روی دو مشکل اساسی روزگار ما یعنی چاقی و سکته مغزی بیشتر صحبت می کنیم.

cancer-sign-001

علائم اولیه رشد سرطان در بدن (18 آذر 95)

در کنار علائم بیشتر شناخته شده مثل وجود توده در قسمتی از بدن یا خونریزی غیرمعمول، تغییرات فیزیولوژیک زیر از علائمی است که باید مترصد آنها باشید و در صورت مشاهده برای ارزیابی بیشتر از پزشک متخصص کمک بخواهید

anti-fit-001

این «هورمون» دشمن کاهش وزن است! (14 آذر نود و پنج)

تولید بیش از اندازه کورتیزول می تواند به تخریب عضلات، اثر منفی بر سوخت و ساز، و شکل گیری چربی شکمی منجر شود.

w-b-n-h-001

وقتی بدن درخواست کمک می کند!! (5 آذر 1395)

بدن ما از مکانیزمی پیچیده و هماهنگ برخوردار است که میلیون ها فرآیند به طور همزمان در آن رخ می دهند. اما زمانی که چیزی در عملکرد عادی و طبیعی اختلال ایجاد می کند، بدن سیگنالی مشخص به ما ارسال کرده و درخواست کمک می کند.

_۳۵

ميوه هاي سرطان زا را بشناسيد (29 آبان 1395)

اگر نگران سلامتی تان هستید و به خوردن میوه علاقه دارید میوه های واکس خورده نخرید زیرا با خوردن آن سرطان به جانتان می افتد.

۱۲-secret

۱۲ راز زیبایی که متخصصان پوست از آن استفاده می کنند  (27 آبان 1395)

اگر از متخصصان پوست در مورد زیبایی صورتشان سوال کنید و بپرسید چه کارهایی برای باقی ماندن این زیبایی انجام می دهند به دو مورد اشاره خواهند کرد: شستن صورت در شب  و استفاده از کرم های مناسب ضد آفتاب در طول روز. اما ساده نباشید، ترفندهای بسیار زیادی وجود دارد که این افراد برای حفط زیبایی پوست خود از آن ها بهره مند می شوند تا پوستی صاف و بدون لکه داشته باشند. در این مقاله قصد داریم ۱۲ مورد از رازهای زیبایی که متخصصان از آن استفاده می کنند را بیان کنیم.