یوسف آباد (تهران، میدان سلماس، ضلع شرقی میدان، پلاک 21، واحد 1 کلینیک پوست و مو رازی)

کاشت مو به روش BHT

استفاده از موی بدن برای کاشت مو در سر می باشد ، کاشت مو به روش BHT به این صورت می باشد که موی سر برخی از افراد به اندازه کافی برای برداشت گرافت تراکم نداشته و یا موهای موجود در سر این افراد برای انتقال مناسب نیستند و موهای زیادی در این صورت از بین می رود.

روش کار و تکنیک کاشت مو به روش BHT به این گونه است که ریشه مو از نقاطی مانند سینه افراد جدا شده و در سر کاشته می شود، از نقاط قوت کاشت مو به روش BHT عدم استفاده از موی سر و عدم کاهش تراکم موی سر در سایر نقاط سر می باشد. این روش دوران درمان کمی داشته و بدون نیاز به بستری ، بخیه زدن و برش پوست سر انجام می گیرد.

نکته ی مهمی که در کاشت مو به روش BHT باید به آن توجه داشت این است که اندازه ، ضخامت ، طول عمر و میزان رشد مو های بدن با موی سر یکسان نیست و ممکن است ماندگاری مناسب را از این لحاظ داشته باشند. این تکنیک روش جدیدی در کاشت مو به حساب می آید و باید قبل از انجام کاشت مو از لحاظ  سازگاری مو های بدن با موی سر مورد بررسی قرار گیرد. کاشت مو به روش BHT به دلیل حساسیت بالا و نیاز به دقت در انتخاب مو های خاص از بدن برای برداشت گرافت باید زیر نظر متخصصین این حوزه و پزشکان با تجربه انجام شود. در کنار این روش می توان از سایر تکنیک های کاشت مو مانند FIT ، FUT و سایر روش های ترکیبی کاشت مو استفاده کرد.

مشاوره رایگان