یوسف آباد (تهران، میدان سلماس، ضلع شرقی میدان، پلاک 21، واحد 1 کلینیک پوست و مو رازی)

بزرگ کردن آلت تناسلی مردان با تزریق ژل

penis

اعتماد به نفس مردان و نگرانی‌های مربوط به اندازه آلت تناسلی ممکن است به دلیل تئوری تکاملی بوجود آمده باشد که معتقد است مردان با آلت تناسلی بزرگ‌تر، قوی‌تر و بهتر هستند. با این حال، تحقیقات عدیده‌ای نشان داده است که اندازه آلت تناسلی واقعا مهم نیست و مردان هنوز احساس می‌کنند که اندازه آلت تناسلی‌شان کافی نیست تا همسر خود را راضی کنند. از طرف دیگر، زنان ادعا می‌کنند که این موضوع برایشان اهمیت زیادی ندارد.

بر اساس شواهد علمی، طول آلت تناسلی هیچ تأثیری بر قدرت باروری ندارد و براساس گزارشات زنان، عملکرد آلت تناسلی معیار مهم است نه اندازه آلت تناسلی، مگر آنکه اندازه آلت تناسلی غیرطبیعی باشد (بسیار کوچک یا بسیار بزرگ). با این حال، نگرش مردان ممکن است متفاوت باشد. اعتقاد رایج آن است که مردان به اندازه آلت تناسلی خود افتخار می‌کنند و اگر فکر کنند اندازه آن مناسب نیست، احساس مردانگی کمتری می‌کنند.

بسیاری از افراد محصولات مختلفی را برای بزرگ کردن آلت تناسلی امتحان کرده‌اند، مانند قرص‌ها. باید به ذهن داشت که تا کنون هیچ قرص بزرگ کننده‌ای که برای آلت تناسلی مؤثر باشد، شناسایی نشده است. بنابراین، بهترین توصیه برای هر مردی که مایل به بزرگ‌تر کردن آلت تناسلی خود است، مشاوره با یک متخصص است قبل از هر گونه تصمیم یا استفاده از محصولات.

 

 

اگر در مورد افزایش اندازه آلت تناسلی خود به گزینه‌های درمانی فکر می‌کنید و چنان چه تمایلی به انجام عمل جراحی کامل ندارید، وقت آن است که گزینه‌ی درمانی تزریق ژل را بررسی کنید، یکی از بهترین روش‌های درمانی مؤثر با اثرات جانبی بسیار کم، که می‌تواند نتایج قابل اطمینانی را ارائه دهد.

انتظارات واقع گرایانه باعث می‌شود که شما اطمینان حاصل کنید از نتایج خود راضی هستید. متخصصین کلیینیک زیبایی رازی شخصاً به تمام جنبه‌های این روش و نیز میزان تأثیر آن بر بهبود اندازه‌ی آلت تناسلی می‌پردازد. برای دریافت مشاوره می‌توانید با شماره‌های ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ ۰۲۱۸۸۳۳۳۲۵۹ تماس حاصل فرمایید.

تزریق ردکسیس چیست؟


ردکسیس یک ژل پرکننده‌ی تزریقی است. مواد فعال آن عبارتند از اسیدهیالورونیک، یک ماده‌ی طبیعی که حاوی الاستین و کلاژن است، فیبرهایی که ساختار حمایت کننده‌ی پوست را تشکیل می‌دهند. همچنین ردکسیس توانایی ایجاد هیدراتاسیون (آبرسانی) گسترده جهت بهبود و نرم‌تر شدن پوست را دارد. تزریق‌ها به طور کامل ایمن هستند، بلافاصله نتایج رضایت بخشی را نشان می‌دهند و جزو درمان‌های سرپایی هستند که عوارض بسیار اندکی دارند به طوری که می‌توانید تنها ظرف۲۰  دقیقه بعد از تزریق مرخص شوید.

این تزریق‌ها بلافاصله موجب افزایش کلفتی آلت تناسلی می‌شوند، در حالی که با استفاده از یک افزایش دهنده‌ی طول (اکستندر) در مدت زمانی مشخص برای افزایش طول نیز به کار می‌روند. عمل افزایش طول  آلت تناسلی باید برای مدت چندین ماه و  ۱۰ تا ۲۰  دقیقه در روز انجام شود تا بتواند نتایج قبلی را بهبود دهد.

مزایا


  مزایای کلفتی آلت تناسلی با استفاده از تزریق ردکسیس نسبت به جراحی شامل موارد زیر می‌باشند:

  •  تزریق ردکسیس روشی ساده، بدون درد، با آستانه‌ی تحمل خوب توسط فرد بیمار، قابل انجام در مطب است و تنها چند دقیقه طول می‌کشد.
  • بعد از یک جلسه‌ی درمانی اندازه و کلفتی آلت تناسلی را می‌توان تا ۲۰ درصد افزایش داد (در صورت لزوم درمان‌های بیشتری را می‌توان برنامه ریزی کرد).
  •  از آن جا که تزریق ردکسیس طول آلت تناسلی را افزایش نمی‌دهد، این روش تقویت آلت تناسلی می‌تواند در زمانی که آلت تناسلی در حالت نعوظ نیست به آن ظاهری بزرگ‌تر ببخشد.
  •  نتایج طبیعی به دست آمده می‌توانند تا دو سال طول بکشند.
  •  این روش با پروتز آلت تناسلی سازگار است و می‌تواند حالت راحت‌تر و نرم‌تری را در اطراف پروتز ایجاد کند.

اهمیت مشاوره قبل از بزرگ کردن آلت تناسلی


penis1

شما می‌خواهید عملکرد خود را بهبود بخشید یا شاید می‌خواهید احساس اعتماد به نفس در مورد مردانگی خود داشته باشید، به همین دلیل است که تمایل دارید اندازه‌ی آلت تناسلی خود را افزایش دهید. بنابراین، اگر روی آلت تناسلی خود محصولات مختلفی را آزمایش کنید، اگر سعی کنید داروهایی که احتیاجی به تجویز پزشک را ندارند، سر خود تزریق کنید (این داروها واقعاً حجم آلت تناسلی شما را افزایش می‌دهند زیرا برای یک مدت خاص آن را بزرگ می‌کنند)، احتمالاً شما در پایان به اندام جنسی خود آسیب خواهید زد.
اگر به آناتومی آلت تناسلی خود نگاهی بیندازید، ساختارهایی وجود دارند که نقش مهمی در نعوظ آلت تناسلی ایفا می‌کنند و اگر شما به این ساختارها آسیب برسانید، ممکن است با یک مشکل واقعاً جدی روبرو شوید.
همچنین مواد شیمیایی‌ وجود دارند که ممکن است در دراز مدت به بافت آلت تناسلی شما آسیب برسانند، بنابراین شما باید در خصوص مواد مورد استفاده و روش‌های به کار بردن آن‌ها مراقب باشید.
به طور خلاصه، موضوع این است که شما می‌خواهید مردانگی خود را بهبود ببخشید، بنابراین بهترین راه برای حل این مشکل سرمایه گذاری در روشی است که نه تنها نتیجه خواهد داد بلکه ایمن نیز خواهد بود. اگر آسیبی به آلت تناسلی شما برسد، این امر منشاء یک تجربه‌ی بسیار طولانی و احتمالاً دردناک می‌شود. بنابراین همیشه پیش از انجام درمان‌های بدون نسخه‌ی پزشک برای بزرگ کردن آلت تناسلی خود، با یک متخصص مشاوره نمایید.

نکات پیش از انجام روش تزریق


قبل از انجام این روش، ما اطمینان حاصل می‌کنیم که بیمار به طور کامل روش را درک کرده است و از لحاظ احساسی، جسمی و ذهنی برای تغییراتی که از طریق عمل جراحی ایجاد می‌شود، آماده شده است. پزشک نیز اطمینان حاصل می‌کند که بیماران قبل از انجام این روش رضایت آگاهانه دریافت کرده‌اند.
متخصصان جراح می‌دانند که این موضوع برای اکثر مردان بسیار حساس است. آنها برای حس اعتماد شما احترام و ارزش قائل می‌گردند و سؤالات و درخواست‌های شما را با حساسیت و دقت گوش کرده و به صورتی محرمانه پاسخ می‌دهند، بنابراین شما می‌توانید با اطمینان و راحتی در مورد اهداف خود صحبت کنید.

فرایند درمان


یک سوزن کوچک دقیقاً در زیر پوست آلت تناسلی قرار می‌گیرد تا ردکسیس توسط آن تزریق شود. این تزریق روند تولید کلاژن طبیعی بدن را تحریک می‌کند و منجر به ایجاد یک آلت تناسلی بزرگ‌تر می‌شود. شدن آلت تناسلی را می‌توان حتی با استفاده از تزریق مجدد، کلفت‌تر و بزرگ‌تر کرد. این روش نتایج بسیار قابل پیش بینی داشته، تا مدتی دوام دارد و به خوبی تحمل می‌شود.

 

 

عوارض


شایع‌ترین مشکلات پس از تزریق ردکسیس به طور کلی ناراحتی اولیه یا تورم موقت و کبودی است. ردکسیس همچنین می‌تواند باعث ایجاد کیست‌ها، برآمدگی‌ها، توده‌ها (این توده‌ها ندول نامیده می‌شوند)، اختلالات پوستی و یا بافت ملتهبی شود که باقی می‌ماند حتی اگر از مواد نیمه دائمی جهت تزریق استفاده شود.
واکنش‌های آلرژیک می‌توانند اتفاق بیفتند اما با وجود جدیدترین مواد تزریقی امروزه وقوع این نوع واکنش‌ها نادر است. اگر مبتلا به زخم‌های سرد هستید، تزریق ردکسیس می‌تواند باعث پیشرفت این بیماری شود. احتمال ایجاد عفونت همیشه وجود دارد اما بسیار نادر است و به راحتی درمان می‌شود.
این که عوارض معمول و رایج در خصوص تزریق ردکسیس شامل نتایج حاصل از تزریق می‌گردد، چندان تعجب برانگیز نیست. مشکلاتی مانند قرار گرفتن ضعیف یا تزریق بدون دقت، ناهمسانی و جابجایی ممکن است رخ دهد. پزشکان متخصص می‌توانند این عوارض را اصلاح کنند و با تزریق مواد کوتاه مدت، این عوارض رامعمولاً می‌توان تغییر داد یا این که مواد تزریقی به تدریج و به طور طبیعی جذب می‌شوند.

چه مدت زمانی پس از تزریق طول می‌کشد تا نتایج قابل مشاهده باشند؟


penis2

بهبود معمولاً بلافاصله پس از تزریق دیده می‌شود، و معمولاً افزایش طول و کلفتی در عرض ۲ تا ۴ هفته قابل مشاهده است. بسیاری از مردان در عرض چند روز پس از انجام تزریق بهبود می‌یابند. برای بهبود نتایج، بزرگ کردن آلت تناسلی می‌تواند هر ۶۰ تا ۹۰ روز یک بار یا تا زمانی که نتایج مورد نظر به دست آید، انجام گردد.

هزینه


جراحی‌های زیبایی مانند بزرگ کردن آلت تناسلی در مقایسه با روش‌های دیگر گران نیست، بلکه این روش‌ها ارزان محسوب می‌شوند زیرا روش‌های جراحی جزئی هستند. جراحی‌های دیگری ممکن است با توجه به نوع بیماری لازم باشند که هزینه‌ی آن‌ها چندین برابر هزینه عمل بزرگ کردن آلت تناسلی است. سلامت و به دست آوردن نتایج خوب نسبت به سایر عوامل مهم‌تر هستند.

مشاوره رایگان